دریافت پاس دومینیکا اخذ پاسپورت دومینیکا پاس دومینیکن

اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

دومنیکا کشوری است به شکل جزیره که در حوزه کارائیب واقع شده است. این جزیره بین سرزمین های فرانسوی گوادلوپ و مارتینیک واقع شده است. نام رسمی این جزیره در واقع Commonwealth of Dominica می باشد. این عبارت به معنای کشورهای مشترک المنافع دومنیکا است. با همین نام رسمی است که این سرزمین از کشور اسپانیایی جمهوری دومنیکا جدا می شود و هویت جداگانه می یابد.

دومنیکا به عنوان جزیره طبعیت در کارائیب معروف است. به معنای واقعی کلمه طبیعت در این سرزمین دست نخورده و بکر باقی مانده است. کوهستانهایی که پوشیده از جنگلهای بارانی است ، نماد این جزیره است. آبشار ها و رودخانه های بیشماری هم در سرزمین دومنیکا وجود دارد. سرزمین دومنیکا یک بهشت کامل برای گشت و گذار و ماجراجویی خواهد بود.

چرا اخذ پاسپورت دومینیکا توصیه می شود ؟

اولین مزیتی که می توان به آن اشاره کرد این است که برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری به این کشور در حال حاضر ارزان ترین برنامه مهاجرتی دنیا محسوب میشود . قوانین مربوط به اعطای تابعیت دومینیکا به خارجیان در سال ۱۹۹۴ تصویب شده اند و طبق آمارها و در لیست قدیمی ترین دولتهای اعطای تابیت از طریق سرمایه گذاری ، دومینیکا در مقام دوم قرار دارد.

برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا یک برنامه بسیار سریع است و از مانع تراشی های سازمانهای دولتی خبری نیست. برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا در سرتاسر دنیا یک برنامه ثابت قدم و شناخته شده است.

با در دست داشتن پاسپورت دومینیکا شما می توانید به همه کشورهای حوزه شنگن سفر کنید ( ویزای شنگن خواهید گرفت ). کشورهایی همچون بریتانیا ، سنگاپور ، کره جنوبی ، ایرلند ، هنگ کنگ و بسیاری از کشورهای دیگر در این لیست هستند. بنابراین شما برای ورود به بیش از ۱۵۰ کشور جهان دیگر نیاز به انتظارهای طولانی و هزینه های کلان برای اخذ ویزا احتیاج نخواهید داشت.

پس از اخذ پاسپورت دومینیکا ، به عنوان یک شهروند دامنیکن ، شما می توانید بدون طی هیچگونه تشریفات قانونی و صرفا با یک اعلام ساده به دولت محلی ، در هر یک از کشورهای حوزه جزایر کارائیب سکونت کنید.

نکته جالب تر اینکه شما برای اخذ پاسپورت دومینیکا نیازی به سفر به این کشور ندارید ، اما اگر بخواهید چنین کنید ، دولت دومینیکا همواره به شما خوش آمد می گوید.

کشور دومینیکا یکی از کشورهای معروف به بهشت مالیاتی است . شما ملزم نیستید برای هیچ کدام از درآمد ها و دارایی های خارجی تان مالیات پرداخت کنید.

  • نکته مفید

    دریافت پاس دومنیکن از دو طریق مقدور است : روش اول ، خرید ملک در این کشور و روش دوم اهدای مبلغی وجه نقد به دولت دومینیکاست که معمولا کمتر از خرید ملک هزینه دارد.

دیگر چه چیزی درباره پاس دومینیکا باید بدانید....

رسالت iiL اطلاع رسانی صحیح و دقیق است. از شما دعوت می کنیم اطلاعات تکمیلی زیر را در خصوص دریافت پاس دومینیکا از طریق سرمایه گذاری مطالعه فرمایید.

گام اول در مسیر دریافت پاس دومینیکن  پیدا کردن یک وکیل دارای مجوز فعالیت در امور مهاجرتی است. تقاضا های پاسپورت دومینیکا نمی توانند به صورت مستقیم به دولت تقدیم شوند و باید حتما از طریق نمایندگان قانونی و دارای مجوز انجام شوند.

منظوز از نماینده دارای مجوز کسی است که به موجب قوانین دومینیکا توسط واحد شهروندی از طریق سرمایه گذاری در دومینیکا به رسمیت شناخته شده باشد و اجازه داشته باشد به نمایندگی از افراد درخواستهای مهاجرت را به دولت دومینیکا تقدیم کند.

خیر ! خوشبختانه چنین چیزی ممکن نیست. هیچ نگرانی از این باب وارد نیست چرا که پرداخت بعد از تایید دولت انجام می گیرد.

پس از انجام مراحل مقدماتی کار وکیل شما در تمامی جلسات مصاحبه از جانب شما حاضر شده و به تمامی سوالات مطرح شده پاسخ می دهد. در مرحله بعدی دولت دومینیکا نامه ای رسمی خطاب به متقاضی ارسال می کند . اگر درخواست صدور پاسپورت دومینیکا مورد موافقت واقع شود دولت در همان نامه رسمی که ارسال کرده است ، متقاضی را راهنمایی می کند که با توجه به برنامه انتخابی اش ( اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق هدیه به دولت یا اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق خرید ملک ) پرداخت وجه را انجام دهد یا معامله ملک را نهایی کند.

  • نکته مفید

    در هر صورت فرقی ندارد شما کدام برنامه را انتخاب می کنید . در هر دو روش پرداخت ها و انتقال وجوه بعد از تایید دولت دومینیکا انجام خواهد شد لذا متقاضی نگرانی در این خصوص نباید داشته باشد.

مشاوره حقوقی و مهاجرتی آنلاین

مجموعه iiL اطلاع اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است.

برای ورود به سامانه مشاوره مهاجرت روی دکمه زیر کلیک کنید:

دکمه بازگشت به بالا