مهاجرت به دومینیکا و دریافت اقامت این کشور

مهاجرت به دومینیکا اخذ پاسپورت دومینیکا و دریافت اقامت دومینیکا ، دومنیکا کشوری است به شکل جزیره که در حوزه کارائیب واقع شده است. این جزیره بین سرزمین های فرانسوی گوادلوپ و مارتینیک واقع شده است. نام رسمی این جزیره در واقع Commonwealth of Dominica می باشد. این عبارت به معنای کشورهای مشترک المنافع دومنیکا است. با همین نام رسمی است که این سرزمین از کشور اسپانیایی جمهوری دومنیکا جدا می شود و هویت جداگانه می یابد .

چرا اخذ پاسپورت دومینیکا

اولین مزیتی که می توان به آن اشاره کرد این است که برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری به این کشور در حال حاضر ارزان ترین برنامه مهاجرتی دنیا محسوب میشود . قوانین مربوط به اعطای تابعیت دومینیکا به خارجیان در سال ۱۹۹۴ تصویب شده اند و طبق آمارها و در لیست قدیمی ترین دولتهای اعطای تابیت از طریق سرمایه گذاری ، دومینیکا در مقام دوم قرار دارد.

برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا یک برنامه بسیار سریع است و از مانع تراشی های سازمانهای دولتی خبری نیست. برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا در سرتاسر دنیا یک برنامه ثابت قدم و شناخته شده است.

 

نظر شما درباره مهاجرت به دومینیکا :

کمک بلاعوض به دومینیکا- کمک بدون بازگشت به صندوق های دولتی دومینیکا

اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا

 اقامت دائم دومینیکا دارای مزایای بسیاری مانند مدت پروسه زمانی بسیار کوتاه ۶ ماهه تا زمان اخذ پاسپورت دومینیکا و نداشتن شرایط پیچیده مانند دانستن زبان و سوابق مدیریتی می باشد. خارج از مزیتهای کشور دومینیکا که معمولا افراد را ترقیب به اقدام برای اخذ تابعیت این کشور می‌نماید، مهم‌ترین موضوع برای ایرانیان این است که دومینیکا از معدود کشورهایی هست که برای اعطا تابعیت و پاسپورت (طی پروسه کوتاه مدت) برای ایرانیان تشکیل پرونده می‌دهد. دلیل گرفتن اقامت و پاسپورت دومینیکا زندگی و اقامت در این کشور نیست، بلکه بدست آوردن پاسپورت کشوری است که به شما اجازه سفر به بسیاری از کشورها مانند انگلستان را بدون نیاز به اخذ ویزا می دهد.

سرمایه گذاری در صندوق اهدای دولت:

 • برنامه فردی:
  (متقاضی مجرد ) برای متقاضی مجرد نیاز به  سرمایه گذاری به میزان  100000$  دلار می باشد.
 • -برنامه خانواده :
  (متقاضی + همسر) برای واجد شرایط اصلی و همسر وی نیاز به  سرمایه گذاری به میزان 175000$ دلار می باشد .
 • -برنامه خانواده :
  (متقاضی + همسر + 2فرزند زیر 18 سال ) شخص متقاضی به همراه همسر و دو فرزند زیر 18 سال به  200000 $ دلار نیاز دارند و به ازای هر نفر وابسته اضافی 50000$ دلار آمریکا پرداخت می شود.

سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات

سرمایه گذاری دراملاک

متقاضیان میبایست  ملک خود را به ارزش حداقل 200000 $  از یک شرکت ساختمانی املاک که از طرف دولت تایید شده است راخریداری نمایند .متقاضی بایست برای حداقل 3 سال سرمایه خود را حفظ کند ,در صورت نگهداشتن ملک تا پنج سال و فروش ملک بعد از پنج سال مالک جدید (خریدار) نیز واجد شرایط شهروندی  خواهد شد.

مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت دومینیکا

 • دریافت پاسپورت تا ۶ ماه و تابعیت مادام العمر
 • امکان سفر به بیش از ۱۲۰ کشور جهان بدون نیاز به ویزا همانند: روسیه,امارات, چین, کشور های حوزه شنگن و…
 • پاسپورت کشور دومینیکا در رتبه ۳۷ام جهان قرار دارد.
 • بدون نیاز به حضور مستقیم تا زمان دریافت پاسپورت
 • دومینیکا مکانی فوق العاده عالی برای بیزینس با امریکا است، زیرا هردو محدوده ی زمانی و کد شماره گیری بین المللی (+1) یکسانی دارند.
 • معافیت مالیاتی برای بسیاری از امور
 • عدم اطلاع کشور مادری از نسبت به اعطای تابعیت و اقامت
دکمه بازگشت به بالا