فرانسه ، نگین انگشتری اروپا ...

همه چیز را که کنار بگذاریم باز هم فرانسه در سکوی اول محبوب ترین مقصد توریست های جهان باقی می ماند و البته بدون قید و شرط امن ترین مقصد ممکن برای مسافرین و گردشگران محسوب می شود. درک چرایی این موضوع برای هیچ کس سخت نیست!

فرانسه هر چیزی که هر کسی بتواند در زندگی اش بخواهد دارد! فرانسه هر کسی را با هر سلیقه و مزاجی راضی نگه می دارد. این کشور دوست داشتنی یکی از بزرگترین خطه های ساحلی اروپا را دارد و به خاطر کوهستان های مرتفع زبان زد عام و خاص است. اگر از جاذبه ها بخواهیم بگوییم فرانسه بهترین جاذبه های توریستی را برای بازدید و غرق شدن در دنیای تمدن کهن در چنته دارد.

زیبایی شهرهای فرانسه و همچنین رویایی بودن مناطق روستایی این نگین اروپایی ، در این ممالک بی رقیب است. دیگر نیازی نیست ما به رستورانهای فوق العاده و شبهای عاشقانه پاریس و پرسه زدن در کوچه ها و خیابانهای سنگ فرش اشاره کنیم.

درباره پاریس ، شهر عاشقان ...

پاریس بدون شک همانند مربای تمشک روی بستنی خامه  ایست!  پایتخت کشور فرانسه و بدون برو برگرد جذاب ترین شهر دنیا! با موزه های مشهور و جاذبه های توریستی اش، بلوار های لاکچری و کرانه های رودخانه سِن ، فرهنگ ، رستورانها و اتمسفر بدیع ، پاریس شهری است که شما می توانید برای هفته ها ، ماهها و سالها در آن گردش کنید و هنوز هم حرف تازه برای گفتن دارد!

چنان که توماس جفرسون می گوید :

A walk about Paris will provide lessons in history, beauty, and in the point of life.

1+
اقامت فرانسه ، مهاجرت به فرانسه ، اقامت پاریس ، مهاجرت به پاریس ، سفر به فرانسه ، توریسم فرانسه

با فرزاد فرزین در خیابانهای پاریس قدیم بزنید .... !

پاریس شهر فوق العاده زیبایی ست. مخصوصا وقتی مسحور کنندگی شبهای این نگین زیبا با کریسمس هزار رنگ ترکیب می شود. ویدئوی ما را در خصوص پاریس از دست ندهید!

 با دنبال کردن کانال وکلای مهاجرت ایران در آپارات هیچ گاه ویدیو های جدید ما را در خصوص کشورهای محبوب دنیا از دست ندهید!

نیم نگاه : نمودار میزان مهاجرت به فرانسه

خط افقی نشانه سال میلادی و خط عمودی نماد جمعیت مهاجرین است.

چرا همه به فرانسه می روند ؟

به نقل از اداره کل آمار ملی فرانسه در سال ۲۰۱۴ بیش از ۶ میلیون نفر مهاجر در این کشور زندگی می کرده که این مقدار برابر با حدود ۹ درصد از جمعیت این کشور است. کارشناسان تخمین زده اند تا سال ۲۰۱۶ این جمعیت به نزدیک ۷٫۹ میلون نفر برسد.

کشور فرانسه همه ساله افراد زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب می کند این افراد برای بازدید نمی آیند بلکه می آیند که در این کشور پرطرفدار زندگی کنند و آینده شان را بنا نمایند. اگر از این افراد بپرسید چرا به فرانسه آمده اند دلایل زیر را خواهید شنید:

۱- غذاها و نوشیدنی های فوق العاده با قیمت های ارزان و مناسب

۲- بیمه سلامت و تامین اجتماعی فوق العاده فرانسه ( فرانسه در این مورد در اروپا ارزان ترین و قدرتمند ترین است)

۳- تحصیل تقریبا در فرانسه به طور کامل رایگان است. فرانسه نظام آموزشی بسیار قوی دارد ، معلمین حقوق بالا می گیرند و تحصیلات عالی دارند.

۴- فرانسه موقعیت مکانی فوق العاده ای دارد و تقریبا در مرکز اروپا واقع شده است و به همه کشورها دسترسی عالی دارد.

۵- فرانسه نمود کامل آوان گارد است. کشور پیشرو در فشن و مد! همه ثروتمندان دنیا در پاریس به دنبال مدهای جدید می گردند!

۶- فرانسوی های می گویند Joie de Vivre یعنی کار برای زندگی نه زندگی برای کار! بر خلاف آمریکایی ها و ژاپنی ها که ساعات طولانی و بیشتر عمر خود را کار می کنند، فرانسوی ها عجله زیادی ندارند و زندگی آرامش بخش تری دارند.

با کلانشهر های فرانسه آشنا شوید....

اگر قرار باشد به فرانسه مهاجرت کنید باید قبل از هر چیزی درباره شهری که قرار است در آنجا زندگی کنید اطلاعاتی را جمع آوری کنید . ما شهرهای بزرگ را برای شما لیست کرده ایم.

کشور فرانسه یا به بیان رسمی تر «جمهوری فرانسه» یک کشور اروپایی است. شعار رسمی این کشور Liberté, égalité, fraternité می باشد. این سه کلمه فرانسوی به معنای آزادی ، برابری و برادری (دوستی) می باشد. همسایه های فرانسه کشورهای آلمان، لوگزامبوگ و بلژیک هستند.

پایتخت این کشور پاریس است و عمده ساکنین فرانسه فرانسوی بوده به همین زبان صحبت می کنند. جالب است بدانید که آمریکایی ها بخش عمده ای از مهاجریت به فرانسه ر اتشکیل می دهند. دین غالب در این کشور مسیحیت ( ۵۱% ) می باشد. جمعیت فرانسه در سال ۲۰۱۸ حدود ۶۷ میلیون نفر تخمین زده شده است.

در جدول زیر ده شهر بزرگ فرانسه با جمعیت شان آمده است. همچنین شما می توانید با استفاده از نقشه روبرو در مورد شهرهای مهم کشور فرانسه اطلاعات بیشتری بدست آورید.

Paris, France ۲,۱۳۸,۵۵۱
Marseille, France ۷۹۴,۸۱۱
Lyon, France ۴۷۲,۳۱۷
Toulouse, France ۴۳۳,۰۵۵
Nice, France ۳۳۸,۶۲۰
Nantes, France ۲۷۷,۲۶۹
Strasbourg, France ۲۷۴,۸۴۵
Montpellier, France ۲۴۸,۲۵۲
Bordeaux, France ۲۳۱,۸۴۴
Lille, France ۲۲۸,۳۲۸

و اما فرانسه و خدمات وکلای مهاجرت ایران iiL ....

یکی از نقاط قوت iiL در اروپا پاریس و فرانسه است. گستره خدمات وکلای مهاجرت ایران سرتاسر خاک کشور فرانسه را در بر می گیرد. خدمات زیر در خصوص کشور فرانسه در حال عرضه شدن است:

اقامت فرانسه با سرمایه گذاری

قصد سرمایه گذاری در فرانسه را دارید؟

چه کسی بدش می آید در یک نظام با ثبات اقتصادی سرمایه گذاری کند و آینده خود و خانواده اش را تضمین کند. اگر شما هم در این فکر هستید نگاهی به برنامه دریافت اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری بیاندازید!

دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت

آیا یک کارآفرین فرانسوی هستید؟

فرقی نمی کند که می خواهید در فرانسه شرکت جدیدی ثبت کنید یا آنچه دارید توسعه دهید در هر صورت برنامه دریافت اقامت فرانسه از طریق ثبت شرکت یا مجوز تلنت پاسپورت فرانسه مخصوص شماست.

ویزای تمکن مالی فرانسه

ویزای تمکن مالی و بازنشستگی فرانسه

چه کسی دوست ندارد که دوران بازنشستگی خود را در کشوری همچون فرانسه بگذارند!؟ اگر بازنشسته هستید و یا اینکه دارای تمکن مالی و درآمد کافی می باشید ، فرصت دریافت اقامت فرانسه ، این کشور زیبا و دوست داشتنی را از دست ندهید.

دکمه بازگشت به بالا