دریافت اقامت فرانسه با ثبت شرکت

یکی از برنامه های محبوب در میان پروگرم های مهاجرتی ایجاد کسب و کار و راه اندازی یک شرکت است. در این برنامه فرد مهاجر از همان ابتدای ورود به کشور مقصد نقشه راه خود را می داند و در مسیر موفقیت آن تلاش می کند. در اینجا ما به توضیح برنامه دریافت اقامت فرانسه از طریق ثبت شرکت می پردازیم.

فرقی نمی کند که شما بخواهید شرکت جدیدی در فرانسه تاسیس کنید یا اینکه یک استارت آپ شکل دهید یا اینکه از قبل مالک یک شرکت بین المللی هستید در هر صورت برنامه تلنت پاسپورت فرانسه ( Talent Passport) برای شماست!

در این روش مدیران شرکتها می توانند مجوز اقامت چند ساله فرانسه را از آن خود کنند به شرط اینکه شرایط تصریح شده در قوانین فرانسه را داشته باشند.

در این روش سرمایه گذاری حداقل ۳۰ هزار یورو باید در شرکت فرانسوی انجام شود و علاوه بر آن یک Business Plan  ( طرح کسب و کار ) محکم و قابل اجرا در فرانسه نیز ارائه گردد.

1+
  • نکته مفید

    برنامه دریافت اقامت فرانسه از طریق ثبت شرکت برای کسانی مناسب است که واقعا کارآفرین باشند. ثبت شرکت صوری در کشورهای خارجی یکی از اشتباهات بزرگی است که ایرانیان در این روزها مرتکب می شوند. هدف فقط دریافت اقامت نیست مهم ادامه مسیر و دریافت مجوزهای محکم تر است.

دیگر چه چیزی باید درباره ثبت شرکت در فرانسه باید بدانید....

رسالت iiL اطلاع رسانی صحیح و دقیق است. از شما دعوت می کنیم اطلاعات تکمیلی زیر را در خصوص برنامه دریافت اقامت فرانسه از طریق ثبت شرکت مطالعه فرمایید.

افرادی که قصد دارند از طریق ثبت شرکت در فرانسه به این کشور مهاجرت کنند واجد شرایط تلنت پاسپورت فرانسه ( Talent Passport) می باشند. در حقیقت سرمایه گذاری در فرانسه و کارآفرینی در فرانسه هر دو به صدور مجوز تلنت پاسپورت فرانسه می شود.

حداکثر اعتبار تلنت پاسپورت فرانسه ( Talent Passport) چهار سال است و قابلیت تمدید را نیز دارد. در کل مدت اعتبار این نوع مجوز اقامت فرانسه بستگی زیادی به نوع ، ویژگی ها و مدت زمان پروژه طرح ریزی شده متقاضی دارد.

  • نکته مفید

    اگر در برنامه ریزی ها مدت زمان انجام پروژه سرمایه گذاری در فرانسه کمتر از یک سال باشد متقاضی میتواند به جای اقامت فرانسه برای ویزای بلند مدت فرانسه اقدام کند. در این صورت اگر متقاضی بخواهد بیشتر از یک سال بماند باید برای تلنت پاسپورت فرانسه ( Talent Passport ) اقدام نماید.

پروسه دریافت اقامت فرانسه از طریق ثبت شرکت باید از کشور محل اقامت متقاضی آغاز شود به همین دلیل وکلای مهاجرت ایران آغاز پروسه را سفارت فرانسه می دانند. البته باید قبل از اقدام بستر حقوقی ماجرا در فرانسه آماده شود.

سپس همزمان با درخواست ویزای بلند مدت فرانسه پروسه درخواست اقامت فرانسه از طریق ثبت شرکت توسط IIL آغاز می گردد.

  • نکته مفید

    منظور از بستر حقوقی در فرانسه شرکت ثبت شده در این کشور و سپس انتقال سرمایه مناسب ( حداقل ۳۰ هزار یورو ) به این شرکت است. وکلای مهاجرت ایران در بخش ثبت شرکتها و افتتاح حساب بانکی بین المللی تخصص دارد.

مشاوره حقوقی و مهاجرتی آنلاین

مجموعه iiL اطلاع اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است.

برای ورود به سامانه مشاوره مهاجرت روی دکمه زیر کلیک کنید:

دکمه بازگشت به بالا