مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری ,سرمایه گذاری در آلمان,مهاجرت به آلمان,اقامت آلمان,آی آی ال,وکلای مهاجرت ایران,موسسه مهاجرتی آلمان

دریافت اقامت آلمان با سرمایه گذاری

فرض ما این است که تا اینجا شما با کشور آلمان آشنایی کافی را دارید. اکنون وقت آن رسیده که شما را با برنامه مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری آشنا کنیم. این برنامه مهاجرتی می تواند شما را به اقامت دائم آلمان برساند. در این روش متقاضی مهاجرت حدود ۳۰۰ هزار یورو در حوزه املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کند و از این طریق اقامت دائم آلمان را اخذ می کند. همچنین اجازه خواهد داشت که به آلمان و همه کشورهای حوزه شنگن سفر کند یا در آنها مشغول به کار شود.

باید دقت داشته باشید که برنامه مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری ، صرفا یک برنامه خرید ملک در آلمان نیست بلکه فراتر از آن و به منظور کارآفرینی و ایجاد کسب و کار می باشد. نرخ بازگشت سرمایه ( سود حاصله ) در سال بیشتر از ۵ درصد مبلغ سرمایه گذاری یا به روایتی مبلغ ۱۵۰۰۰ یورو می باشد. تیم ما متشکل از بهترین کارشناسان املاک و متخصصین سرمایه گذاری اروپا است و پروسه مهاجرت نیز به دست بهترین وکلای مهاجرت آلمان انجام خواهد شد.

در این برنامه متقاضی ابتدا اقامت موقت آلمان را دریافت می کند وپس از گذران ۳ سال واجد شرایط اخذ اقامت دائم آلمان خواهد شد. مجوز اقامت آلمان از طریق ویزای پیوست به خانواده در آلمان ، قابل تعمیم به همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خواهد بود.

1+
  • نکته مفید

    برنامه سرمایه گذاری صرفا یک برنامه خرید ملک نیست بلکه ترکیبی از  برنامه های سرمایه گذاری و کارآفرینی است. این موضوع نکته مهمی است که همواره باید به خاطر داشته باشید.

دیگر چه چیزی باید درباره برنامه سرمایه گذاری آلمان باید بدانید....

رسالت iiL اطلاع رسانی صحیح و دقیق است. از شما دعوت می کنیم اطلاعات تکمیلی زیر را در خصوص برنامه دریافت اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری مطالعه فرمایید.

شرایط عمومی که پس از ورود به آلمان بر شما حاکم است بستگی زیادی به این موضوع دارد که آیا شما تبعه اروپایی هستید یا اینکه از کشورهای غیر اروپایی وارد آلمان شده اید.

اگر شما یک غیر اروپایی هستید و تمایل دارید در آلمان بمانید حتما باید علاوه بر ویزای قانونی و مناسب برای اخذ مجوز اقامت آلمان اقدام کنید. مجوزهایی که خارجی ها برای اقامت می توانند دریافت کنند از قرار زیر است :

  • مجوز اقامت آلمان
  • بلو کارت اروپا
  • مجوز سکونت در آلمان
  • مجوز اقامت دایم آلمان

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع مجوزها به مقاله « راهنمای انواع اقامت در آلمان »‌مراجعه بفرمایید.

در برنامه مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری شما ابتدا یک مجوز اقامت موقت ۳ ساله دریافت میکنید.

پس از گذران مدت در صورتی که اثبات کنید همچنان شرایط سرمایه گذاری را حفظ کرده اید میتوانید نسبت به دریافت اقامت دائم آلمان اقدام کنید.

  • نکته مفید

    متقاضی باید در نظر داشته باشد که یکی از شرایط اعطای اقامت دایم آلمان ارایه مدرک مبنی بر مهارت کافی در زبان آلمانی است. بنابراین اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید یادگیری زبان آلمان باید یکی از اولویت های شما باشد.

مشاوره حقوقی و مهاجرتی آنلاین

مجموعه iiL اطلاع اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است.

برای ورود به سامانه مشاوره مهاجرت روی دکمه زیر کلیک کنید:

دکمه بازگشت به بالا