پرتغال ، سرزمین آب و آفتاب ...

نقاشی شده در جوار اقیانوس همیشه جاوید اطلس، این سرزمین دلپذیر که جای بوسه آفتاب بر پیشانی اش به چشم می خورد، در دنیای رویایی و کلاسیک لاتین جا خوش کرده است. تراموا های سالخورده ی چوبی که بیش از یک قرن عمر طلوع آفتاب را شاهد بوده اند و با واگن های آهنی شان همچنان در خیابان های شهر می لغزند و می روند. باید در این سرزمین میراث کهن پرسه زد تا عمق زیبایی پرتغال را درک کرد.

کشور پرتغال در غربی ترین قسمت قاره اروپا جا خوش کرده است و یکی از اعضای اتحادیه اروپا به شمار می رود. آمریکایی ها به این کشور لقب سرزمین آب و آفتاب داده اند که به راستی چنین است. کشور پرتغال دارای سواحل فوق العاده اقیانوس اطلس و آب و هوای گرم و چهار فصل مدیترانه ایست که در فضای اروپا خیلی کم به چشم می خورد.

زبان کشور پرتغال پرتغالی است که ششمین زبان دنیا از لحاظ تعداد سخن وران این زبان است.

وکلای مهاجرت ایران و پرتغال ...

وکلای مهاجرت ایران به عنوان یک شرکت زیرمجموعه از هولدینگ حقوقی اریکه عدل با کشور پرتغال پیوند دیرینه دارد. ثبت شرکت زیر مجموعه دیگری تحت عنوان Investime EuroPerfect در خاک کشور پرتغال به این پیوند ناگسیختنی بیش از پیش استحکام داده است.

در حقیقت وکلای مهاجرت ایران یکی از آفیس های اصلی خود را در لیزبون پرتغال دارد و کانکشن ها و بازوان اجرایی توانمندی را شکل داده است. این توانایی تا به جایی پیش رفته است که اینک دپارتمان بانکی موسسه حقوقی اریکه عدل به صورت Non-Resident وکالت ایرانیان را در بزرگترین و معتبرترین بانکها می پذیرد و پروژه افتتاح حساب بانکی در پرتغال را به انجام می رساند.

شرکت اینوستایم یورو پرفکت هم مشارکتهای اقتصادی ، جوینت ونچر ها ، ساختمان سازی ها و سایر پروژه های تجاری و بازرگانی را در پرتغال مدیریت می کند. خلاصه کلام اینکه ما نه تنها کلیه ابزارهایی که به منظور ارائه خدمات تخصصی حقوقی و مهاجرتی در کشور پرتغال نیاز است در اختیار داریم ، بلکه پلان ها و پروژه هایی فراتر از این مسائل در جریان است

1+

نیم نگاه : توریست های خارجی پرتغال

سال 2000 - 5.7 میلیون نفر
سال 2005 - 6 میلیون نفر
سال 2010 - 6.8 میلون نفر
سال 2014 - 9.3 میلیون نفر
سال 2015 - 10.1 میلون نفر
سال 2016 - 11.3 میلیون نفر
سال 2017 - 12.7 میلیون نفر

تعداد توریست های خارجی که به پرتغال سفر کرده اند در سال ۲۰۱۷ با ۱۲ درصد افزایش به بیش از دوازده میلون نفر بالغ گشته است!

پرتغال ، یک کشور محبوب اروپایی

مثل اینکه این روزها هر کسی که می شناسید می خواهد به پرتغال سفر کند یا قبلا این کار را انجام داده است ! باور نکردنی است توریسم و مهاجرت در آخرین کشور غرب اروپا غوغا کرده است.

Portugal was named the World’s Leading Destination at the 2018 World Travel Awards!

کشور پرتغال در سال ۲۰۱۸ در World Travel Awards عنوان مقصد پیشروی توریسم را از آن خود کرده است. توریسم این کشور از سال ۲۰۱۴ شاهد پیشرفت زیادی بوده است. تا حدی که خواننده معروف مدونا ( Madonna ) نیز اخیرا در پرتغال یک خانه خریده است.

کشور پرتغال به صورت مستمر در حال زدن رکورد سالهای گذشته خود در صنعت توریسم است و این موضوع چرخ اقتصاد این کشور را روغن کاری کرده و درآمد خوبی را برای پرتغالی ها رقم زده است.

با شهرهای مهم پرتغال آشنا شوید ...

کشور پرتغال در مقایسه با کشور ما ایران بسیار کوچک و به اصطلاح نقلی است! فاصله شمال تا جنوب این کشور حدود ۵۶۱ کیلومتر و فاصله شرق به غرب این سرزمین ۲۱۸ کیلومتر است. به همین دلیل در پرتغال دسنرسی به همه شهرها و استانها بسیار سریع و راحت است.

کشور پرتغال به چند استان عمده تقسیم شده است که هر کدام از آنها فرهنگ و تمدن خاص خود را دارند. استانها از جنوب به شمال عبارت اند از : آلگارو ، آلنتهو، لیسبون و سواحل لیسبون ، استرمادورا و ریباتهو، بیراس ، دورو و تراس مونتس و مینهو.

کشور پرتغال همچنین دارای دو مجموعه جزایر زیبا و توریست پذیر مادیرا و آزورس می باشد که سالیانه مقصد بسیاری از افراد از سرتاسر جهان است.

در جدول زیر ده شهر بزرگ پرتغال با جمعیت شان آمده است. همچنین شما می توانید با استفاده از نقشه روبرو با شهرهای مهم کشور پرتغال بیشتر آشنا شوید.

Lisbon ۵۱۷,۸۰۲
Porto ۲۴۹,۶۳۳
Amadora ۱۷۸,۸۵۸
Braga ۱۲۱,۳۹۴
Setúbal ۱۱۷,۱۱۰
Coimbra ۱۰۶,۵۸۲
Queluz ۱۰۳,۳۹۹
Funchal ۱۰۰,۸۴۷
Cacém ۹۳,۹۸۲
Vila Nova de Gaia ۷۰,۸۱۱

ببینید iiL در خاک پرتغال چه در چنته دارد !!

در تاریخ خدمات حقوقی و مهاجرتی کشور سابقه نداشته است که مجموعه ای به این شکل کلیه برنامه های مهاجرتی یک کشور اروپایی همانند پرتغال را پوشش بدهد. نگاهی به خدمات ما بیاندازید…

برنامه مهاجرتی IER پرتغال

برنامه مهاجرتی IER پرتغال

برنامه IER پرتغال که برنامه اختصاصی و طراحی شده از سوی آی آی ال است در حقیقت ترکیبی ار برنامه های سرمایه گذاری و کارآفرینی است و فرصت مشارکت موکل در پروژه های اقتصادی و تجاری پرتغال . کسب سود عالی را فراهم می کند.

اخذ اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت

اگر یک کارآفرین هستید و علاقه دارید در کشور پرتغال یک کسب و کار پردرآمد راه بیاندازید و همچنین بازار بزرگ اروپا را در اختیار داشته باشید ، پس این برنامه برای شما بهترین گزینه است. هم فرصت کسب و کار هست هم اقامت، یک تیر و دو نشان !

ویزای تمکن مالی و بازنشستگی پرتغال

اگر قصد دارید در یک کشور فوق العاده با استانداردهای بالای زندگی بازنشسته شوید یا اینکه با اثبات تمکن مالی خود در پرتغال اقامت بگیرید و در آرامش کامل زندگی کنید ، توصیه ما برنامه D7 پرتغال است. ضمنا در این برنامه ۱۰ سال هم معافیت مالیاتی دارید!

ویزای طلایی پرتغال

ویزای طلایی پرتغال یا گلدن ویزا مخصوص سرمایه گذاران است. بنابراین اگر قصد دارید در یک کشور اروپایی با استانداردهای بالا سرمایه گذاری کنید و با شرایط منعطف اقامت پرتغال را دریافت کنید این برنامه برای شماست.

دکمه بازگشت به بالا