برنامه کارآفرینی و سرمایه گذاری پرتغال ثبت شرکت در پرتغال ساخت و ساز در پرتغال

اخذ اقامت با برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی پرتغال ( طرح IER )

در این نوشتار به معرفی برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی پرتغال می پردازیم. برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی پرتغال برنامه فوق العاده ایست که هم امکان راه اندازی کسب و کار و کسب سود را فراهم می کند و هم می توان از طریق آن اقامت کشور پرتغال را دریافت کرد. با وکلای مهاجرت ایران همراه باشید.

این روش که در حقیقت برنامه ای مشترک در برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق کارآفرینی ( ثبت شرکت ) می باشد ، موکلین اریکه عدل می توانند با مشارکت در یک پروژه ساختمانی علاوه بر اینکه اقامت کشور پرتغال را دریافت می نمایند، سود فوق العاده ای را نیز کسب کنند.

در برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی پرتغال  در اولین گام یک شرکت تجاری با مسئولیت محدود برای متقاضی با موضوع مشاوره و سرمایه گذاری در کشور پرتغال ثبت می گردد. سپس پروژه ای تجاری در کشور پرتغال طرح ریزی می گردد ( یا اینکه این پروژه از قبل طرح ریزی شده است و در دسترس می باشد) و سپس به منظور انجام این پروژه یک شرکت جوینت ونچر  تشکیل می گردد.

در گام بعدی در برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی پرتغال ،  شرکت متقاضی ( که در گام اول ثبت شده است ) به میزان سرمایه گذاری خود در سهام شرکت جوینت ونچر شریک می شود. بعد از اتمام پروژه و فروش آن شرکت شخص متقاضی هم به نسبت سهم خود در پروژه از منافع بدست آمده به طور کاملا قانونی بهره مند می گردد.

2+
  • نکته مفید

    طرح سرمایه گذاری ،کارآفرینی و اقامت یک برنامه اختصاصی و طراحی شده توسط iiL است و گلچینی از بهترین برنامه های مهاجرتی کشور پرتغال است. از این طریق حفظ حداکثری منافع موکلین گرامی در پرتغال میسر است.

دیگر چه چیزی باید درباره برنامه IER پرتغال بدانید....

همانگونه که به عرض رسید برنامه IER یک پروگرم اختصاصی و مستقل و متعلق به هولدینگ حقوقی اریکه عدل و وکلای مهاجرت ایران به عنوان زیر مجموعه این هولدینگ است. اطلاعات زیر را در این خصوص مطالعه فرمائید.

مزایای برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی پرتغال بی شمار است ، اما فی الحال به جهت آشنایی شما با گستره آن موارد ذیل قابل ذکر است :

 – دریافت اقامت پرتغال و اروپا

– برخورداری از یک شرکت سرمایه گذاری در اتحادیه اروپا با حساب بانکی و …

– مشارکت در پروژه های ساختمانی بسیار سود آور در پرتغال

– امکان ادامه همکاری با گروه سرمایه گذاری و کسب سود بیشتر

– مسیر ۱۰۰ درصد قانونی و دقیق بدون هیچ نقطه مبهم و نا مشخض

– برنامه زمانی بسیار دقیق تنها با ۱۰% تلورانس در تعیین برنامه ، زمان ساخت و زمان فروش

ماجرا از این قرار است که یکی از مشکلات اصلی ایرانیان بعد از مهاجرت کسب و کار و ایجاد درآمد است. واقعیتی که باید با آن کنار آمد این است که در ماه های ابتدایی جابجایی اشتغال و درآمد زایی سخت ترین مانع پیش روی مهاجرین است.

وکلای مهاجرت ایران که همواره به دنبال روغن کاری ماشین مهاجرت ایرانیان بوده است اکنون در برنامه ای اختصاصی فرصتی را فراهم کرده که موکلین با سرمایه ای مناسب وارد بازار پر سود ساخت و ساز در پرتغال شده و از همان ابتدا حرفه و شغلی در خود داشته باشند. علاوه بر اینها اقامت پرتغال هم اخذ می شود.

ما در آینده در مقاله ای اختصاصی به بیان فلسفه برنامه IER پرتغال خواهیم پرداخت.

  • نکته مفید

    همانطور که به عرض رسید برنامه IER پرتغال یک برنامه کاملا اختصاصی و طراحی شده توسط وکلای مهاجرت ایران است و در جای دیگری وجود ندارد!

ویدئوی تشریح برنامه IER پرتغال

در این ویدئو تیم iiL تلاش نموده است تا به صورت ساده و قابل درک به تشریح برنامه IER پرتغال بپردازد.

نکته ای که وجود دارد این است که در این برنامه از مدرن ترین ساختارهای حقوقی روز دنیا استفاده می شود و ممکن است برای شما پیچیده باشد اما بدانید که وکلای مقتدری پست سر شما هستند و جای هیچ نگرانی نیست!

مشاوره حقوقی و مهاجرتی آنلاین

مجموعه iiL اطلاع اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است.

برای ورود به سامانه مشاوره مهاجرت روی دکمه زیر کلیک کنید:

دکمه بازگشت به بالا