ثبت شرکت در پرتغال مهاجرت به پرتغال از طریق ثبت شرکت اقامت پرتغال موسسه مهاجرتی دفتر مهاجرتی تهران وکیل مهاجرت پرتغال

برنامه ویزای D2 پرتغال ( دریافت اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت ) که در حقیقت یکی از روشهای مهاجرت به پرتغال از طریق ثبت شرکت می باشد به متقاضیان این امکان را می دهد که ویزای اقامت موقت پرتغال را دریافت داشته و پس از ورود به پرتغال در امور کارآفرینی و سرمایه گذاری مشغول شوند.

مهاجرت به پرتغال از طریق کارآفرینی یکی از روشهای آبرومند مهاجرت به اروپا شناخته میشود . با دپارتمان مهاجرت اریکه عدل همراه باشید تا با یکدیگر برنامه مهاجرت به پرتغال از طریق ثبت شرکت را بررسی کنیم.

مطابق اصول کلی ویزای D2 پرتغال ، سرمایه گذاری متقاضی باید به شکل یک شرکت ثبت شده در پرتغال تجلی یابد ( مهاجرت به پرتغال از طریق ثبت شرکت ) . البته این شرکت باید پیرو یک پلن تجاری درست و حسابی ثبت بشود و باید در دیدگاه قانونگذار پرتغال در حوزه های اقتصادی ، اجتماعی ، علمی ، تکنولوژی ، و فرهنگی در کشور پرتغال تاثیر گذار بوده باشد.

پیشنهاد بهتر وکلا در برنامه دی ۲ پرتغال

اگر تصمیم خود را درباره ثبت شرکت در پرتغال گرفته اید ( که ما بابت آن به شما تبریک می گوییم!‌) ما برای شما یک پیشنهاد بهتر داریم. پیشنهادی که سبب می شود شرکت شما از همان روز اول درآمد عالی داشته باشد و جزیان مالی مورد نیاز برای تمدید مجوز اقامت پرتغال را هم براحتی تامین کند.

به عبارت دیگر نیازی نیست که شما و خانواده شما نگران بازار کار برای شرکت جدید التاسیس باشید یا اینکه معاملات صوری انجام دهید. ما به شما برنامه IER پرتغال را معرفی می کنیم که در حقیقت همان برنامه دی ۲ پرتغال است منتها با کمی تغییر و بهینه سازی.

در این برنامه که IER (سرمایه گذاری ، کارآفرینی و اقامت ) نام دارد شما می توانید سرمایه شرکت خود را حداقل به ۷۵ هزار یورو افزایش داده و با خیال راحت و بدون نگرانی از هر موضوعی وارد پرتغال شوید. دیگر اطمینان خواهید داشت که هم درآمد خوبی دارید و هم یک شرکت فعال واقعی ! برای کسب اطلاع بیشتر به سرویس  دریافت اقامت پرتغال از طریق برنامه اختصاصی IER پرتغال مراجعه کنید.

3+
 • نکته مفید

  طرح سرمایه گذاری ،کارآفرینی و اقامت یک برنامه اختصاصی و طراحی شده توسط iiL است و گلچینی از بهترین برنامه های مهاجرتی کشور پرتغال است. از این طریق حفظ حداکثری منافع موکلین گرامی در پرتغال میسر است.

پرسش های متدوال

همراهان IIL پرسیده اند …

ویزای D2 پرتغال که سرانجام به دریافت اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت خواهد انجامید ، دارای چند مرحله تخصصی و متنوع است که با هم مرور می کنیم.

دریافت کد مالیاتی پرتغال  NIF
افتتاح حساب بانکی در پرتغال و انتقال سرمایه به این حساب
ثبت شخصیت حقوقی تجاری ( شرکت )
درخواست ویزای کنسولی پرتغال
درخواست مجوز اقامت پرتغال ( بعد از ورود به پرتغال )

نقطه عطف برنامه مهاجرت به پرتغال از طریق کارآفرینی ، ثبت شرکت است . حال سوالی که ممکن است پیش آید این است که چه نوع شرکتی و با چه ساختار تجاری باید به ثبت برسد تا متقاضی به دنبال آن واجد شرایط اخذ مجوز اقامت پرتغال باشد.  قوانین کشور پرتغال ساختارهای مختلف شرکتی را تعریف و پیش بینی کرده است و به منظور اخذ اقامت پرتغال و مهاجرت به پرتغال از طریق ثبت شرکت هر نوع ساختار شرکتی می تواند به ثبت برسد.

به طور مثال اریکه عدل می تواند شرکت مسئولیت محدود (sociedade por quotas) در پرتغال به ثبت برساند ، این نوع شرکت باید حداقل دو شریک داشته باشد در حال که گزینه دیگر شرکت مسئولیت محدود با یک سهامدار است (sociedade unipessoal por quotas) که مورد اخیر استفاده بیشتری برای اخذ ویزا داشته است.

 • نکته مفید

  برای سازمان مهاجرت پرتغال اهمیتی ندارد که چه نوع شرکتی در این کشور ثبت می شود. نکته مهم اینجاست که سرمایه شرکت ، پلان کسب و کار و امور قانونی و مالیاتی شرکت مطابق راهنمایی وکلا انجام شود.

پادکست:  اقامت پرتغال با ثبت شرکت

 

ویدئوی تشریح برنامه IER پرتغال

در این ویدئو تیم iiL تلاش نموده است تا به صورت ساده و قابل درک به تشریح برنامه IER پرتغال بپردازد.

برنامه IER برنامه ای مرکب از سرمایه گذاری ، کارآفرینی و اقامت است. بنابراین اگر قصد ثبت شرکت در پرتغال را دارید توصیه می کنیم حتما این ویدئو را ببینید.

نظرها و ارزیابی های کاربران

در این بخش نظرها و ارزیابی های کاربران را در خصوص این برنامه مهاجرتی مطالعه کنید و امتیاز و نظر خودتان را نیز ثبت نمایید.

امتیاز کلی این سرویس مهاجرتی

5
5٫0 rating
5 از 5 امتیاز (بر اساس 1 ارزیابی)
عالی100%
خیلی خوب0%
معمولی0%
ضعیف0%
افتضاح0%

ارزیابی کاربران IIL

برای بیزینس های واقعی عالی است

5٫0 rating
۱۳۹۷/۱۰/۱۹

اگر تجربه مدیریت کردن بیزینس رو داشته باشید برنامه فوق العاده ای هست .
پرتغال در خصوص شرکتها زیاد سخت گیر نیست و مبلغ خاصی رو هم ظاهرا برای درآمد شرکت تعیین نکرده
در کل با سرمایه مناسب و شکل آبرومند میشه رفت

ارادتمند شما علی

[joomdev-wpc-pros-cons disable_title=”yes” title=”Title Here” button_text=”Get it now” disable_button=”yes” button_link=”” button_link_target=”_SELF” button_rel_attr=”dofollow”][joomdev-wpc-pros]

نقاط قوت
 • هم کار و هم اقامت در اروپا
 • امکان ایجاد کسب و کار در هر موضوعی
 • برخورداری از حساب بانکی شخصی و شرکتی
 • همراهی اعضای خانواده با متقاضی
 • امکان ثبت شرکت تک نفره
 • عدم نیاز به سرمایه بالا

[/joomdev-wpc-pros][joomdev-wpc-cons]

نقاط ضعف
 • باید در اداره کسب و کار دارای تجربه باشید

[/joomdev-wpc-cons][/joomdev-wpc-pros-cons]

دکمه بازگشت به بالا