قبرس، سرزمین پرستش الهه عشق یونان ...

قبرس کشوری با پیشینه کهن و رنگارنگ که نگاه کردن به عکس هایش هم حتی باعث شعف آدمی می شود ، چه برسد به سفر و رفتن به آنجا و قدم زدن در میان کوچه ها و مغازه هایش! بر اساس افسانه ها قبرس زادگاه آفرودیت بوده و بی دلیل نیست که اهالی قبرس باستان، این جزیره فریبنده رو برای پرستش الهه عشق یونانی انتخاب کردند.

قبرس با آب و هوای دلپذیر، سواحل خیره کننده، کوه های جنگلی و دره های سرسبز در کنار فستیوال های رنگارنگ و سرگرم کننده یک مرکز گردشگری ایده آل برای تعطیلاتی رمانتیک با همسرتان است.

بهشتی آرامش بخش برای عاشقان تاریخ

اگر عاشق تاریخ هستید، با دیدن جاذبه های باستانی قبرس میخکوب خواهید شد! این جزیره پر از مکان های تاریخی دیدنی، ویرانه های امپراطوری باستان و فاتحان جنگ های قبیله ای است. غذاهایی که دهان را آب میندازد، غذا های مدیترانه ای با چاشنی فرهنگ یونانی و ترکی که با ذائقه‌ی ما ایرانی‌ها کاملا تناسب دارد؛ کباب‌ها، نان‌ها و دسرهایی که نمی‌توانید در مقابل آنها مقاومت کنید. معماری مدرن و مردم خونگرم قبرس تجربه ای لذت بخش برای شما رقم خواهد زد.

ماه عسل رمانتیک در قبرس

قبرس جزیره عشق، با آبهای نیلگون دریای مدیترانه و مناظر فوق العاده زیبا انتظار شما را می کشد. اشعه های طلایی خورشید، آبی لاجوردی دریا، مناظر سرسبز و رویایی ، قبرس را به رمانتیک ترین مرکز گردشگری در سراسر اروپا تبدیل کرده است. هتل های ساحلی ۵ ستاره که عظمت شهرهای زیبای قبرس را دوچندان می کند و رمانتیک ترین گزینه برای زوج های جوان و بهشتی آرامش بخش می باشد.

در کنار سواحل طلایی قبرس قدم بزنید و سری هم به غذاخوری های ساحلی بزنید.. زیر نور ماه یک شام رمانتیک را برای عشقتان سفارش دهید و یا به سالن های آبگرم قبرس بروید و تجربه ای تکرار نشدنی رقم بزنید.

حتی اگر از ساحل و دریا خسته شدید، می‌توانید در ارتفاعات کوهستانی و دره‌های سرسبز، دوچرخه‌سواری، پیاده‌ روی و حتی اسکی را تجربه کنید.

مهاجرت به قبرس ، اقامت قبرس

نیم نگاه : آمار معاملات بالای ۱.۵ میلیون یورو املاک در قبرس

سال ۲۰۱۴ - ۶۷ معامله
سال ۲۰۱۵ - ۸۶ معامله
سال ۲۰۱۶ - ۱۷۹ معامله
سال ۲۰۱۷ - ۲۶۰ معامله

همانطور که مشاهده می فرمایید آمار معاملات با ارزش بیشتر از ۱.۵ میلیون یورو از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ حدود ۶۹ درصد افزایش پیدا کرده است که با توجه به این میزان مبلغ بسیار قابل توجه است. گفتنی است که این نرخ مسیر افزایشی را همچنان طی می کند.

چرا قبرس اروپایی را پیشنهاد می دهیم؟

  • آب و هوای معتدل ، قبرس با داشتن حداقل ۳۲۰ روز آفتابی در سال، آفتابی ترین کشور اروپایی می باشد.
  • قبرس پنجمین کشور جای دهنده مهاجرین است.
  • هیچ کشوری در اروپا به این سرعت شهروندی و پاسپورت ارائه نمی دهد. (حدود ۶ ماه)
  • عدم نیاز به حضور فیزیکی در قبرس (چه قبل از ثبت درخواست، چه بعد از دریافت شهروندی قبرس)
  • نرخ بیکاری در قبرس بسیار پایین و رتبه سوم در اروپا (در کم بودن) را با ۳.۵% بیکاری دارد. کانادا و استرالیا با حدود ۸ درصد و آمریکا با ۱۰% و انگلستان با ۹ درصد بیکاری بیشتری دارند.
  • کشف و استخراج میادین بزرگ نفت و گاز در جنوب قبرس ، این کشور در ۱۰ سال آینده به یکی از ثروتمند ترین کشورهای منطقه تبدیل خواهد شد.

کلان شهر های جزیره قبرس ...

جمهوری قِبرِس کشوری جزیره‌ای در شرق دریای مدیترانه است که عضوی از اتحادیه اروپاست. امروزه قبرس به دو بخش تقسیم شده: قبرس یونان و قبرس ترک که  زبان های یونانی و زبان ترکی هر دو زبان رسمی هستند. یونانی ها ارتودوکس و ترک ها مسلمان هستند.

قدم زدن بر روی خط جدایی

نیکوزیا تنها پایتخت دو پاره دنیاست. این شهرتاریخی و رمانتیک بین بخش ترکی و یونانی قبرس قرار دارد.. در این شهر میتوان دو فرهنگ مختلف را تجربه نمود. خط آتیلا یا خط سبز به خط مرزی بین دو بخش یونانی و ترک نشین قبرس گفته می‌شود.

نام شهر ویژگی معروف
نیکوزیا پایتخت سیاسی و رسمی و دارای دانشگاه های معتبر علمی
لارناکا سواحل لارناکا محل یکی از ۱۰ مرکز غواصی برتر دنیا  در ۲۰۰۳ شناخته شد

دارای دریاچه نمک با ۷۰۰۰ فلامینگو

لیماسول رمانتیک ترین شهر قبرس

مرکز حمل و نقل و کلید اصلی در صنعت و تجارت مدیترانه

پافوس پایتخت فرهنگی قبرس

دارای هتل بین المللی ۵ستاره (برنده جوایز بین المللی به دلیل خدمات و کیفیت برجسته)

آیا نپا دومین شهر دنیا که دارای بزرگترین کلوب های ساحلی

برنامه های وکلای مهاجرت ایران برای قبرس

وکلای مهاجرت ایران با افتخار در خصوص برنامه های زیر دریافت پاسپورت قبرس و دریافت اقامت این کشور را پوشش می دهد. برای کسب اطلاع بیشتر روی تصاویر کلیک کنید.

دریافت اقامت قبرس

دریافت اقامت قبرس

شما می توانید با خرید یک ملک در قبرس با ارزش ۳۰۰ هزار یورو و بالاتر اقامت این کشور اروپایی را دریافت کنید و از مزایای فوق العاده آن مانند سفر آزادانه به حوزه کشورهای شنگن بهره مند شوید. برای کشب اطلاع بیشتر کلیک کنید.

دریافت پاسپورت قبرس

دریافت پاسپورت قبرس

اگر میخواهید شهروندی یک کشور اروپایی را در دست داشته باشید ، می توانید با خرید بک ملک دو میلیون یورویی در قبرس اروپایی در ظرف مدت ۳ ماه پاسپورت قبرس را دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا