دریافت اقامت قبرس از طریق خرید ملک مهاجرت به قبرس ، خرید ملک در قبرس

متقاضیان با خیالی آسوده و پروسه ای قابل اطمینان می توانند مجوز اقامت دائم قبرس را  از طریق سرمایه گذاری در حوزه املاک و مستغلات بدست آورند . این برنامه یکی از سریع ترین و ساده ترین برنامه های اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در اروپا است و نکته مهم تر اینکه برای کسب مجوز اقامت در قبرس فقط ۳۰۰،۰۰۰ یورو سرمایه گذاری نیاز است.

ویزای اقامت قبرس در عرض دو ماه اعطا می شود و همه اعضای خانواده متقاضی را پوشش قرار می دهد. این اعضا شامل والدین متقاضی اصلی و همسر وی و همچنین فرزندان تحت تکفل تا سن ۲۵ سال را نیز می شود . این موضوع مزیت خاصی در یک برنامه مهاجرتی محسوب می شود چرا که امکان همراهی همسر و وابستگان کاملا فراهم می باشد .

برنامه اقامت دائم قبرس این امکان را فرآهم می کند که به راحتی به اتحادیه اروپا سفر داشته باشید و فقط هر دو سال یکبار ، به همراه همه اعضای خانواده به قبرس سفر داشته باشید .

این امکان وجود دارد که سرمایه گذاری توسط شرکتی انجام شود که متقاضی اصلی و همسرش صاحب و سهامداران آن هستند. در این صورت حداکثر سرمایه گذاری هر دو باید با توجه به شرایط اقامت دائم به میزان ۳۰۰،۰۰۰ یورو  انجام شود. با این حال ملکی که تحت عنوان سرمایه گذاری برای اخذ اقامت دائم قبرس خریداری می شود باید تازه ساز و جدید باشد .

 • نکته مفید

  کسب و کار آلمانی شما باید کاملا واقعی و کاربردی باشد. فریب سودجویانی که می خواهند با شرکت های صوری شما را به آلمان ببرند را نخورید. اگر اقامت هم صادر شود برای تمدید به مشکل خواهد خورد.

پرسش های متدوال

همراهان IIL پرسیده اند …

شرایط عمومی که پس از ورود به آلمان بر شما حاکم است بستگی زیادی به این موضوع دارد که آیا شما تبعه اروپایی هستید یا اینکه از کشورهای غیر اروپایی وارد آلمان شده اید.

اگر شما یک غیر اروپایی هستید و تمایل دارید در آلمان بمانید حتما باید علاوه بر ویزای قانونی و مناسب برای اخذ مجوز اقامت آلمان اقدام کنید. مجوزهایی که خارجی ها برای اقامت می توانند دریافت کنند از قرار زیر است :

 • مجوز اقامت آلمان
 • بلو کارت اروپا
 • مجوز سکونت در آلمان
 • مجوز اقامت دایم آلمان

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع مجوزها به مقاله « راهنمای انواع اقامت در آلمان »‌مراجعه بفرمایید.

پس از اینکه ثبت شرکت در آلمان با شرایط قانونی نهایی شد ، شما ابتدا یک مجوز اقامت موقت ۳ ساله دریافت میکنید.

پس از گذران مدت در صورتی که اثبات کنید همچنان شرایط شرکت داری و کارآفرینی را حفظ کرده اید میتوانید نسبت به دریافت اقامت دائم آلمان اقدام کنید.

 • نکته مفید

  متقاضی باید در نظر داشته باشد که یکی از شرایط اعطای اقامت دائم آلمان ارایه مدرک مبنی بر مهارت کافی در زبان آلمانی است. بنابراین اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید یادگیری زبان آلمان باید یکی از اولویت های شما باشد.

پادکست:  دریافت اقامت قبرس

 

در خصوص این موضوع در حال حاضر پادکستی منتشر نشده است. لطفا در فرصتی دیگر بررسی بفرمایید.

امتیاز کلی این سرویس مهاجرتی

0
0٫0 rating
عالی0%
خیلی خوب0%
معمولی0%
ضعیف0%
افتضاح0%

ارزیابی کاربران IIL

[joomdev-wpc-pros-cons disable_title=”yes” title=”Title Here” button_text=”Get it now” disable_button=”yes” button_link=”” button_link_target=”_SELF” button_rel_attr=”dofollow”][joomdev-wpc-pros]

نقاط قوت
 • صدور اقامت ۳ سال در ابتدا
 • قابلیت همراهی همه اعضای خانواده
 • امکان اخذ اقامت دائم آلمان بعد از ۳ سال
 • امکان دریافت پاسپورت آلمان بعد از گذران ۸ سال

[/joomdev-wpc-pros][joomdev-wpc-cons]

نقاط ضعف
 • باید در اداره کسب و کار دارای تجربه باشید

[/joomdev-wpc-cons][/joomdev-wpc-pros-cons]

دکمه بازگشت به بالا