دریافت پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک ، مهاجرت به قبرس ، خرید ملک در قبرس

سریع ترین و مطمئن ترین مسیر برای اخذ شهروندی اروپا و کسب پاسپورت دوم از طریق شهروندی قبرس ارائه می شود. برای دستیابی به این مهم سرمایه گذاری ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ یورویی ( ۲ میلیون یورو) در حوزه املاک و مستغلات از موارد اساسی شمرده می شود.این در حالی است که قبرس تنها پس از طی ۶ ماه از شروع این سرمایه گذاری شهروندی را ارائه می دهد و این مورد منحصر به فرد است.

با این طرح و پس از اخذ پاسپورت قبرس و تابعیت اتحادیه اروپا می توان برای کار، مسافرت، تحصیل و زندگی در هر نقطه ای از  اتحادیه اروپا مانند کشورهایی مثل آلمان، فرانسه و انگلستان محدودیتی وجود نخواهد داشت ، با این حال سرمایه گذاری را می توان پس از گذشت ۳ سال به کمتر از ۵۰۰،۰۰۰ یورو کاهش داد.

جاذبه اصلی این طرح برای افراد ،کسب تابعیت اتحادیه اروپا است ، با این حال برای رسیدن به این هدف و در دسترس بودن سرمایه ، سرمایه گذاری های در حوزه املاک و مستغلات پیشنهاد مناسبی است . متقاضیان باید دارای سابقه کیفری شفافی باشند و این در حالی است که نیازی به دانش زبانی، انجام آزمایشهای پزشکی یا مصاحبه با متقاضیان شهروندی وجود ندارد.

 • نکته مفید

  مبلغ دو میلیون یورو می تواند در یک یا چند ملک صرف شود ،‌تجاری ، اداری یا مسکونی باشد. همچنین امکان خرید ملک های آماده سکونت و یا پیش خرید پروژه های ساختمانی نیز امکان پذیر است.

پرسش های متدوال

همراهان IIL پرسیده اند …

در همه برنامه های مهاجرتی که متضمن خرید ملک و یا هر گونه سرمایه گذاری است شما باید این نکته را در ذهن داشته باشید که انجام مرحله تحقیقات مقدماتی بسیار مهم است. مرحله تحقیقات مقدماتی با تهیه لیستی از املاک مورد علاقه آغاز می شود.

در گام بعد این لیست باید چکش کاری شده و با توجه به شرایطی همچون قیمت ، تاریخچه اسناد و صحت آنها ، موجود بودن مجوزهای قانونی مورد نیاز برای خرید ملک و …. به یک لیست کوچکتر تبدیل گردد. سپس باید با دقت بسیار زیاد این املاک و قیمت آنها مورد ارزیابی کارشناسان بی طرف قرار بگیرد و در مرحله نهایی از محل پروژه ها دیدن شود.

در این مرحله است که وکلای مهاجرت ایران خرید ملک یا سرمایه گذاری را توصیه می کنند.

اگر شما سرمایه گذاری بالای ۲ میلیون یورو را انجام داده باشید که دیگر بحثی در خصوص اقامت نیست ، چون شما در همان لحظه در مسیر سریع صدور و اعطای پاسپورت هستید. دریافت پاسپورت به معنای دریافت شهروندی و تابعیت کشور قبرس بوده که در حقیقت هدف نهایی همه مهاجرین است.

در صورتی هم که شما ملکی با قیمت پایین تر خریداری کنید باید سیکل معمول اقامت موقت ،‌اقامت دائم و شهروندی را طی کنید.

 • نکته مفید

  دولت قبرس در برنامه خرید املاک ۲ میلیون یورویی در قبرس رسما تایید نموده است که پاسپورت متقاضیان را در کمتر از ۳ ماه صادر می کند و تحویل ایشان می دهد. این موضوع نکته بسیار مهمی است.

پادکست:  دریافت پاسپورت قبرس

 

در حال حاضر پادکستی در این موضوع وجود ندارد. لطفا زمانی دیگر مجددا بررسی نمایید.

امتیاز کلی این سرویس مهاجرتی

0
0٫0 rating
عالی0%
خیلی خوب0%
معمولی0%
ضعیف0%
افتضاح0%

ارزیابی کاربران IIL

[joomdev-wpc-pros-cons disable_title=”yes” title=”Title Here” button_text=”Get it now” disable_button=”yes” button_link=”” button_link_target=”_SELF” button_rel_attr=”dofollow”][joomdev-wpc-pros]

نقاط قوت
 • صدور اقامت ۳ سال در ابتدا
 • قابلیت همراهی همه اعضای خانواده
 • امکان اخذ اقامت دائم آلمان بعد از ۳ سال
 • امکان دریافت پاسپورت آلمان بعد از گذران ۸ سال

[/joomdev-wpc-pros][joomdev-wpc-cons]

نقاط ضعف
 • باید در اداره کسب و کار دارای تجربه باشید

[/joomdev-wpc-cons][/joomdev-wpc-pros-cons]

دکمه بازگشت به بالا