اسپانیا ، سرزمین پوست گاومیش ...

یکی از بهترین کشور ها به منظور مهاجرت به اروپا ، اسپانیا ست . پادشاهی اسپانیا کشوری مستقل و از اعضای اتحادیه اروپاست . سرزمین اسپانیا از جنوب و شرق با درای مدیترانه و جل الطارق ، از شمال و شمال شرق با فرانسه ، اندروا و خلیج بیسکای و از غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس هم ارز است.

پس اگر به دریا و سواحل زیباس اروپایی علاقه دارید ، به فکر مهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت اسپانیا باشید و این کشور  را در لیست کاندیدای مهاجرت خود قرار دهید .

اسپانیا با ۵۰۵۹۹۲ کیلومتر مربع ، پنجمین کشور بزرگ اروپاست . اسپانیای امروزی کشوری دموکراتیک و دارای حکومتی پارلمانی  تحت قانون اساسی پادشاهی است .اسپانیا یک کشور توسعه یافته و نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا از نظر تولید ناخالص داخلی می باشد . این کشور همچنین دارای سطح بالای استاندارد زندگی می باشد .بر اساس پژوهش های انجام شده در سال ۲۰۰۵ میلادی ، اسپانیا از نظر کیفیت زندگی در بین ۱۰ کشور نخست دنیا قرار دارد . این استاندارد بالای زندگی سبب می گردد ، تحمل مشکلات ناشی از مهاجرت برای هموطنان عزیزی که قصد مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت کشور خارجی را دارند، آسان تر گردد . مشکلاتی که حتی در راحت ترین مهاجرت ها هم  اجتناب ناپذیر است .

در حال حاضر اسپانیا دومین صنعت گردشگری بزرگ دنیا را دارد و در سال ۲۰۰۶ ارزش آن به ۴۰ میلیارد یورو رسیده است .

مواردی که ذکر شد موجب می گردد که اسپانیا یکی از گزینه های فوق العاده برای مهاجرت به اروپا باشد. با اخذ اقامت اسپانیا شما از سطح بالای استانداردهای زندگی در ازوپا برخوردار خواهید شد.

2+

با کلان شهر های اسپانیا بیشتر آشنا شوید....

یکی از گامهای مهم تصمیم گیری در خصوص مقصد مهاجرت شناسایی شهرهای مختلف کشور مربوطه و تطبیق آن با شرایط خاص متقاضی و خانواده وی می باشد.

سرزمین پوست گاومیش ! اسپانیا سرزمینی که در غرب اروپا قرار دارد. غرق شده در فرهنگ غنی و قرن ها قرن ها تاریخ کهن اسپانیا کشوری زنده و هیجان انگیز است. تنوع فرهنگ و رسوم در هر یک از شهرهای اسپانیا شما را شگفت زده می کند!‌ مهم ترین مقاصد برای مسافران و مهاجرت بدون قید و شک پایتخت این کشور مادرید و در درجه دوم بارسلوناست. البته مادرید و بارسلونا تنها نوک یک آیس برگ بزرگ است و ماجراجویی بزرگی در سایر شهرهای این کشور هزار رنگ در انتظار شماست.

مادرید بزرگترین شهر اسپانیاست و شما می توانید تمدن مدرن را در کنار فضای کلاسیک و باغ ها و پارکهای سرسبز و زنده تجربه کنید. بارسلونا هم در کنار مادرید یک معجون فوق العاده از فرهنگ و تاریخ است که شما را سرمست می کند. همچنین دوست داران فوتبال هم می توانند به باشگاه بارسلونا بروند و ببینند بر و بچه های اف سی بارسلونا چگونه در زمین بازی جادوگری می کنند!

لیست کلانشهر های اسپانیا

۱  مادرید  استان مادرید  ۳,۲۵۵,۹۴۴ نفر
۲ بارسلونا استان کاتالونیا ۸۱۴,۲۰۸ نفر
۳ والنسیا استان والنسیا ۸۱۴,۲۰۸ نفر
۴ سویا استان آندالوزیا ۷۰۳,۲۰۶ نفر
۵ ساراگوزا استان آراگون ۶۷۴,۳۱۷ نفر

و اما وکلای مهاجرت ایران و اسپانیا ....

خب !‌زمان آن رسیده است که ببینید آی آی ال در خصوص یکی از محبوب ترین کشورهای دنیا که مقصد میلیون ها توریست و هزاران مهاجر در سال است چه نقشه هایی برای شما دارد!

ویزای طلایی اسپانیا

برنامه گلدن ویزای اسپانیا

برنامه گلدن ویزای اسپانیا به جرات یکی از محبوب ترین برنامه های سرمایه گذاری و مهاجرتی دنیاست. وکلای مهاجرت ایران با افتخار این برنامه را در تخصصی ترین شکل ارایه می دهد.

برنامه کارآفرینی اسپانیا

برنامه کارآفرینی اسپانیا

اگر یک کارآفرین هستید و علاقه دارید در اسپانیا کسب و کار پردرآمد راه بیاندازید و همچنین بازار بزرگ اروپا را در اختیار داشته باشید ، پس فرصت را از دست ندهید. این برنامه یک تیر و دو نشان است !

ویزای تمکن مالی اسپانیا

ویزای تمکن مالی و بازنشستگی اسپانیا

اگر قصد دارید در یک کشور فوق العاده با استانداردهای بالای زندگی بازنشسته شوید یا اینکه با اثبات تمکن مالی خود در اسپانیا اقامت بگیرید و در آرامش کامل زندگی کنید ، توصیه ما برنامه تمکن مالی اسپانیا است.

دکمه بازگشت به بالا