دریافت اقامت اسپانیا با ثبت شرکت مهاجرت به اسپانیا ثبت شرکت در اسپانیا اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت وکیل مهاجرت اسپانیا وکلای مهاجرت ایران IIL

دریافت اقامت اسپانیا با ثبت شرکت

وکلای مهاجرت ایران در راستای رسالت خود که همانا فراهم کردن بهترین و مناسب ترین راهها جهت اخذ اقامت اروپا برای هموطنان ایرانی می باشد برای آندسته از عزیزانی که قصد دارند در اروپا یک کسب و کار مطمئن راه اندازی کنند و از این طریق اقامت اسپانیا را دریافت دارند ، خدمات جامع ثبت شرکت در اسپانیا و دریافت اقامت این کشور را ارائه می دهد.

در این برنامه مهاجرتی متقاضی باید به دولت اسپانیا اثبات نماید که یک کارآفرین است و قصد راه اندازی یک کسب و کار حساب شده در اسپانیا را دارد. ارائه Business Plan  یا همان طرح کسب و کار بسیار مهم است.

در خصوص این برنامه حتما توصیه می شود که فرد متقاضی در موضوع شرکت و کسب و کار دارای تخصص یا تجربه کافی باشد. ورود به موضوعات جدید صلاح نیست مخصوصا وقتی پای بحث مهاجرت به اسپانیا در میان باشد. شخص متقاضی می تواند برای اثبات این موضوع گواهینامه های آموزشی یا مدارک دانشگاهی ارائه کند.

همچنین شخص متقاضی باید اثبات کند که توانایی مالی برای اجرای طرح کسب و کار در اسپانیا را در اختیار دارد. اینها شرط موفقیت در مهاجرت به اسپانیا است. توان مالی در این موقعیت با استفاده از سرمایه ای که به شرکت جدید التاسیس تزریق شده است ، امکان پذیر می باشد.

  • نکته مهم

    دقت بفرمایید که ثبت شرکت در اسپانیا به تنهایی برای اخذ مجوز اقامت این کشور کافی نیست یا اینکه بعد از ثبت شرکت به شما مجوز اقامت اسپانیا داده نمی شود. باید به عنوان یک کارآفرین یا خوداشتغال درخواست رسمی بدهید.

دیگر چه چیزی باید درباره ثبت شرکت در اسپانیا بدانید....

بحث دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت یک بحث کاملا تخصصی و پیچیده است و باید در این مسیر از وکلای متخصص کمک گرفت. از شما دعوت می کنیم مطالب ذیل را در این خصوص مطالعه بفرمایید.

همانگونه که به عرض رسید برنامه دریافت اقامت اسپانیا با ثبت شرکت یک برنامه تخصصی و پیچیده است و تنها به کسانی توصیه می شود که وصف کارآفرین داشته باشند و مایل باشند در کشور اسپانیا یک کسب و کار حساب شده راه بیاندازند. پس اگر شما در حال حاضر شرکتی دارید یا اینکه کسب و کاری تخصصی را دنبال می کردید می توانید با مشورت با وکلای مهاجرت ایران IIL یک Bussiness Plan  یا طرح کسب و کار عملی در اسپانیا طراحی و اجرا کنید.

  • نکته کلیدی

    اگر قصد مهاجرت به اسپانیا را دارید مراقب باشید به دام کسانی که می خواهند برای شما یک شرکت صوری در اسپانیا تاسیس کنند نیفتید !‌ همانطور که بارها اشاره کردیم مهم دریافت اقامت نیست بلکه مهم ادامه مسیر و دریافت اقامت دائم و در قدم بعدی تابعیت است.

برای اینکه بتوانید یک تجربه موفق در خصوص دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت داشته باشید باید ابتدا یک طرح کسب و کار حساب شده طراحی کنید. نام شرکت خود را انتخاب کنید و نسبت  به افتتاح حساب بانکی در اسپانیا مبادرت ورزید.

پس از این مرحله شما آماده اید که پروسه ثبت شرکت در اسپانیا را آغاز کنید. پس از اینکه شرکت به طور کامل در اسپانیا به ثبت رسید شما می توانید برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت درخواست بدهید.

  • نکته مفید

    باز هم تاکید ویژه داریم که صرف ثبت شرکت در اسپانیا موجب اقامت نخواهد شد. بنابراین توصیه می کنیم که اجرای این برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت را به متخصصین امر بسپارید. برای اطلاع بیشتر با دفتر وکلای مهاجرت ایران تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی و مهاجرتی آنلاین

مجموعه iiL اطلاع اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است.

برای ورود به سامانه مشاوره مهاجرت روی دکمه زیر کلیک کنید:

دکمه بازگشت به بالا