دریافت اقامت اسپانیا با ویزای طلایی

برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک پیشنهاد ویژه وکلای مهاجرت است.  برنامه ویزای طلایی اسپانیا یا همان گلدن ویزای اسپانیا را پیشنهاد می دهد. دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک در حقیقت پیشنهاد ویژه ای است با موضوع سرمایه گذاری و ورود به بازار پر سود املاک اسپانیا . برای آگاهی از برنامه فوق العاده ویزای طلایی اسپانیا با ما همراه باشید .

ویزای طلایی اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک با سرمایه گذاری حداقل ۵۰۰ هزار یورو  امکان پذیر است. کارت اقامت شما در برنامه گلدن ویزای اسپانیا به مدت ۲ سال صادر می شود و بدون شرط ماندن برای بازه های زمانی ۲ ساله قابل تمدید است. دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک پروسه ای سریع دارد و هزینه های دولتی نیز مناسب است.

میزان سرمایه گذاری در ویزای طلایی اسپانیا

برای پذیرش در برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک ، حداقل ۵۰۰ هزار یورو سرمایه گذاری لازم است. این سرمایه گذاری باید در حوزه املاک انجام شود. ملک خریداری شده که می تواند (مسکونی یا تجاری باشد) این قابلیت را دارد که برای ایجاد درآمد به اجاره داده شود.

حتی چند خریدار هم می توانند در برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک ، به صورت مشاع  ملک خریداری کنند ولی زمانی مشمول گلدن ویزای اسپانیا خواهند شد که هر کدام حداقل سرمایه گذاری را انجام داده باشد. همچنین متقاضی ویزای طلایی اسپانیا می تواند سرمایه گذاری خود را در چند ملک انجام دهد.

 • نکته مفید

  در برنامه گلدن ویزای اسپانیا امکان مشارکت اقتصادی یا خرید چند ملک وجود دارد اما به هر حال باید مبلغ سرمایه گذاری هر شریک بر ۵۰۰ هزار یورو افزون گردد.

۵۰۰ هزار یورو سرمایه گذاری

اقامت همه افراد خانواده

بدون شرط ماندن و اقامت

خرید ملک و مالک شدن

پاسپورت در عرض ۱۰ سال

نکات کلیدی ویزای طلایی اسپانیا

نکاتی که به شما در تصمیم گیری کمک خواهد کرد

برنامه گلدن ویزای اسپانیا مزایای بیشماری دارد و در بین کسانی که قصد مهاجرت از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری را دارند جزء گزینه های اول محسوب می شود. در زیر به برخی از نکات کلیدی برنامه ویزای طلایی اسپانیا اشاره می کنیم:

 • سرمایه گذاری به میزان ۵۰۰ هزار یورو در حوزه املاک
 • صدور کارت اقامت برای کلیه اعضای خانواده
 • دارای انعطاف بالا ، عدم نیاز به اقامت در کشور اسپانیا
 • اخذ اقامت دائم اسپانیا بعد از ۵ سال
 • اخذ تابعیت اسپانیا ( پاسپورت اسپانیا ) بعد از ۱۰ سال
 • سفر آزادانه به همه کشور های حوزه شنگن بدون نیاز به دریافت ویزا

ویزای طلایی اسپانیا با پیشنهاد دادن مسیر سرمایه گذاری در حوزه املاک بهترین روش را برای اخذ اقامت اسپانیا معرفی می کند. برنامه گلدن ویزای اسپانیا از سال ۲۰۱۳ در اسپانیا قابلیت اجرایی پیدا کرده است.

روند دریافت ویزای طلایی اسپانیا

 

متقاضی اخذ اقامت اسپانیا باید قبل از تقدیم درخواست  ویزای طلایی اسپانیا سرمایه گذاری خود را در حوزه املاک انجام داده باشد. درخواست گلدن ویزای اسپانیا می تواند درست بعد از امضای مبایعه نامه و قبل از امور تنظیم سند رسمی به سازمان مهاجرت اسپانیا تقدیم شود.

به هر صورت وجوه متعلق به متقاضی باید در یکی از حساب های بانکی اسپانیا آماده سرمایه گذاری باشد. پس از این مرحله ثبت درخواست ویزایاقامت اسپانیا ۱۰ تا ۱۵ روز به طول می انجامد ویزای طلایی اسپانیا  ۲ ساله صادر می شود و درصورتی که سرمایه گذاری حفظ شود می توان برای ۵ سال دیگر آن را تمدید نمود.

به محض اینکه متقاضی ملک مورد نظر را از طریق وکلا و مشاورین ما انتخاب نمود،وکلای مهاجرت پروسه ثبت درخواست گلدن ویزای اسپانیا را آغاز خواهد کرد. کلیه امور حقوقی و قانوی معامله ملکی نیز انجام خواهد شد.

به طور معمول متقاضیان برای انتخاب و رویت ملک یک سفر ۳ یا ۴ روزه به اسپانیا دارند .در این فرصت با وکلا ملاقات کرده و حساب بانکی خود را در اسپانیا افتتاح می کنند . سپس با هماهنگی وکلا امور خرید ملک در اسپانیا و درخواست ویزای طلایی انجا ممی شود.

ویزای طلایی اسپانیا گاهی در امکاناتی که در خصوص خانواده متقاضی وجود دارد بسیار انعطاف پذیر است اما در بخش اعطای تابعیت اسپانیا زیاد از این انعطاف خبری نیست. هزینه های دولتی تامین است و پروسه دریافت ویزای طلایی اسپانیا سریع اتفاق می افتد. در حقیقت برنامه ویزای طلایی پرتغال یک روش فوق العاده است برای کسانی که نیاز به اقامت سریع در اروپا را دارند.

درباره ویزای طلایی اسپانیا می پرسند...

پرسش های مخاطبین و پاسخ وکلای مهاجرت ایران

در برنامه سرمایه گذاری در حوزه املاک ( دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک ) متقاضی باید:

 • سابقه کیفری نداشته باشد
 • توان مالی زندگی در اسپانیا را داشته باشد
 • بیمه پزشکی و سلامت داشته باشد
 • سابقه رد شدن ویزا درکشورهای شنگن نداشته باشد.

خیر ،‌ برنامه ویزای طلایی اسپانیا که منجر به صدور محوز اقامت دو ساله می شود ، شرط حضور ندارد. یعنی فرد دارنده گلدن ویزای اسپانیا صرفا با حفظ سرمایه گذاری اش در این کشور می تواند به دفعات نامحدود اقامت خود را ( دو سال به دو سال ) تمدید کند بدون اینکه نیاز به ماندن در اسپانیا داشته باشد.

برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک از این لحاظ کاملا شبیه برنامه ویزای طلایی یونان است با این تفاوت که در یونان دقیقا نیمی از این سرمایه گذاری کافی است.

 • نکته مفید

  با وجود اینکه ویزای طلایی اسپانیا و تمدید آن نیازی به حضور و اقامت متقاضی ندارد ، اگر شخص بخواهد بعد از ۵ سال اقامت دائم اسپانیا را بگیرد یا بعد از ۱۰ سال پاسپورت اسپانیا را دریافت کند ،‌ باید اثبات کند که در همه این سالها در اسپانیا اقامت داشته است ( معمولا ۶ ماه در سال ).

در برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک ،‌ اقامت دائم اسپانیا (PR)  بعد از ۵ سال زندگی در اسپانیا قابل دریافت است به شرطی که متقاضی حداقل ۶ ماه در هر سال را در اسپانیا زندگی کرده باشد. متقاضی می تواند بعد از ۱۰ سال برای اخذ تابعیت اسپانیا اقدام نموده و پاسپورت این کشور را دریافت نماید.

به هر شکل متقاضی باید در این مدت شرایط اقامت اسپانیا را حفظ کرده باشد زمانی که متقاضی اقامت اسپانیا یا تابعیت اسپانیا را کسب نماید. آزاد است که سرمایه خود را انتقال دهد چرا که از این پس تمدید گلدن ویزا دیگر ضروری نمی باشد.

کشور اسپانیا تنها کشور اروپایی نیست که دارای برنامه ویزای طلایی اسپانیا است. کشورهای پرتغال و یونان نیز دارای برنامه ویزای طلایی هستند برای آشنایی با برنامه ویزای طلایی پرتغال به بخش مهاجرت به پرتغال مراجعه فرمائید.

برنامه ویزای طلایی اسپانیا یا برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق ملک سبب می شود که شما یک مجوز اقامت دو ساله قابل تمدید بدست بیاورید. برای تمدید این مجوز که حاصل از ویزای طلایی است شما نیازی به اقامت در اسپانیا ندارید اما اگر بخواهید اقامت اسپانیا یا پاسپورت اسپانیا را بگیرید باید اثبات کنید که در اسپانیا زندگی می کرده اید.

برای دریافت پاسپورت اسپانیا ( شهروندی اسپانیا ) دارنده گلدن ویزا باید اثبات کند که در ۱۰ سال قبل از درخواست پاسپورت در اسپانیا زندگی می کرده است. به طور کلی شخص بایستی در هر سال ۶ ماه در اسپانیا اقامت نماید. بنابراین پاسپورت اسپانیا ۱۰ سال بعد از سدور مجوز اقامت اولیه قابل دریافت است.

پادکست:  اقامت اسپانیا با خرید ملک

 

در حال حاضر پادکست صوتی در این موضوع منتشر نشده است. اگر نیاز به پادکست با موضوع خاصی دارید ، لطفا از طریق فرم انتقادات و پیشنهادات با ما در میان بگذارید.

مشاوره حقوقی و مهاجرتی آنلاین

مجموعه iiL اطلاع اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است.

برای ورود به سامانه مشاوره مهاجرت روی دکمه زیر کلیک کنید:

امتیاز کلی این سرویس مهاجرتی

5
5٫0 rating
5 از 5 امتیاز (بر اساس 1 ارزیابی)
عالی100%
خیلی خوب0%
معمولی0%
ضعیف0%
افتضاح0%

ارزیابی کاربران IIL

من تحقیق زیادی کردم این بهترینشه

5٫0 rating
۱۳۹۷/۱۲/۰۶

البته من اسپانیا رو کلا دوست دارم ولی این برنامه خیلی خوبه از همه لحاظ
مخصوصا اینکه شرط اقامت نداره ولی یخورده پاسپورت دیر میده که اسپانیا ارزششو داره

محمد رضا
دکمه بازگشت به بالا