مهاجرت به ترکیه اقامت ترکیه وکلای مهاجرت ایران دفتر مهاجرتی موسسه مهاجرتی

ترکیه کشور قهوه ترک ...

از هر چه بگذریم از کشور همسایه ی شمال غربی ایران یعنی ترکیه نمی توان گذشت!  به دلیل هم مرز بودن با این کشور زیبا تقریبا هر ایرانی یکبار در طول زندگی خود به ترکیه سفر میکند.  ترکیه جاذبه های حیرت انگیز و مسحور کننده ی بسیاری از افق های پر از گنبد و گلدسته های استانبول تا ویرانه های رومی در امتداد سواحل،  پناهگاه های کنار دریایی تا کوهستان های مه آلود در شرق دریای سیاه هر کسی را به وجد می آورد.

اگر از ایرانیان در مورد سفر به ترکیه بپرسید سفرشان را در دو دسته خلاصه می کنند: یکی خرید و دیگری ساحل و تفریحات آبی! فرهنگ، غذاها و تاریخ، مردم خون گرم ، همه و همه باعث می‌شوند که سفر به ترکیه بسیار دلپذیر باشد.

شما چه بخواهید مشتاقانه شکوه و عظمت روم شرقی و دولت عثمانی را در استانبول ببینید، چه بخواهید روی ساحل استراحت کنید یا برای ماجراجویی روی خرابه های افسوس Ephesus پرسه بزنید یا عجیب ترین چشم اندازهای جهان را در کاپودوکیا یا پاموکاله ببینید، ترکیه جاذبه های زیادی برای شما دارد.

برخی از مکان های زیبای ترکیه مانند اولودنیز، یکی از برترین مقاصد چتربازی ، با داشتن مناظری مثل کارت پستال نه تنها هرگز برای شما تکراری نمی شود بلکه رویای هر عکاسی ، عکس گرفتن در این مکان های جذاب و طبیعی است.

نیم نگاه : تولید ناخالص ملی ترکیه

کشور ترکیه - ۵.۶
کشور چین - ۴.۱
کشور اسلواکی - ۴
کشور لهستان - ۳.۸
آفریقای جنوبی - ۲.۸
جمهوری چک - ۲.۷
کشور مکزیک - ۲.۵

روند رشد سالانه تولید ناخالص داخلی ترکیه از سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۶ بسیار قابل ملاحظه است، به طوری که رشد تولید ناخالص داخلی ازکشور هایی مانند چین و ژاپن پیشی گرفته است و به رقم ۵٫۶ رسیده است.

دلایل محبوبیت کشور همسایه

اگر از ایرانیان مقیم ترکیه از مزایای زندگی در ترکیه بپرسید علل زیادی را برای شما بازگو میکنند که ما اینجا مهم ترین علل آن را برای شما بازگو می کنیم:

۱-   امکانات ثبت شرکت بین المللی در ترکیه و راه اندازی کار

۲-   امکان تجارت در ترکیه به صورت آزاد

۳-   دسترسی به امکانات خرید آنلاین در ترکیه

۴-   هزینه های پایین زندگی و دریافت آسان اقامت ترکیه

۵-   امکانات تحصیلی مناسب در ترکیه در تمامی مقاطع

۶-   امکانات شهری و رفاهی منسجم و قوی

۷-   آب و هوای مناسب در ترکیه

۸-   اجاره ملک با کمترین هزینه ها

۹-   نزدیکی به ایران و فرهنگ بسیار مشابه با مردمانی مهربان و خونگرم

با شهرهای مهم ترکیه آشنا شوید ...

ترکیه با نام رسمی جمهوری ترکیه کشوری اوراسیایی است یعنی بخشی از آن در آسیا و بخشی در اروپاست. ترکیه از سه طرف به دریا راه دارد، دریاهای سیاه و مرمره، اژه و مدیترانه.  ترکیه با کشورهای ایران، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، عراق، سوریه، بلغارستان و یونان همسایه است.

پایتخت ترکیه آنکارا و بزرگ‌ترین شهر آن، استانبول است که این شهر بزرگ‌ترین و تنها شهر دنیا است که در دو قاره واقع شده است. استانبول یکی از مهم‌ترین شهرهای ترکیه و پیشرفته‌ترین شهر این کشور است. کشور ترکیه کشوری جمهوری است. اکثر مردم آن مسلمان هستند. واحد پول ترکیه، لیر است. شعار ملی آشتی در میهن، آشتی در جهان است.

پوشش خدمات IIL را در کشور ترکیه ببینید ....

کشور ترکیه یکی از کشورهای مورد علاقه ماست. علت آن هم تشابه بسیار زیاد بین ما و مردمان این سرزمین است. وکلای مهاجرت ایران افتخار دارد در موارد زیر در خدمت هموطنان عزیز باشد.

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه یکی از راحت ترین راههای اخذ اقامت ترکیه و در قدم بعدی پاسپورت ترکیه است. وکلای مهاجرت ایران در تمامی گامهای خرید ملک در ترکیه از صفر تا صد همراه شماست.

دکمه بازگشت به بالا