مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری ویزای EB5 آمریکا ویزای سرمایه گذاری آمریکا ویزای ای بی فایو آمریکا

مهاجرت از طریق برنامه ویزای EB5 آمریکا

برنامه ویزای EB5 آمریکا یا همان گرین کارت سرمایه گذار آمریکا یکی از انواع ویزا های مهاجرتی به آمریکا است. در این روش مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری محقق می شود. در برنامه ویزای EB5 آمریکا از همان ابتدا اقامت دائم آمریکا بدست می آید.

شرایط برنامه ویزای EB5 آمریکا چیست ؟

همانگونه که خاطر نشان کردیم برنامه ویزای EB5 آمریکا یکی از روشهای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری است. در این روش به شرطی که متقاضی سرمایه قابل توجهی در آمریکا هزینه کند امکان دریافت اقامت دائم آمریکا فراهم است. شرایط این نوع ویزا عبارتند از :

  • سرمایه گذاری یک میلیون دلار یا بیشتر ( یا حداقل ۵۰۰ هزار دلار در مناطق شهری و روستایی آمریکا که نرخ بیکاری بالایی دارند)
  • استخدام تمام وقت حداقل ۱۰ آمریکایی یا کسانی که دارای اقامت قانونی و دائمی آمریکا هستند در شرکتی که به منظور اداره سرمایه گذاری تاسیس می گردد.

چهار دلیل مهم برای در نظر گرفتن ویزای EB5 آمریکا

این روزها ویزای EB5 آمریکا یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرتی دنیاست. در اینجا به چهار دلیل برای در نظر گرفتن این برنامه برای مهاجرت به آمریکا اشاره می کنیم:

  • صدور سریع گرین کارت آمریکا برای شخص سرمایه گذار و تمام اعضای خانواده وی
  • عدم نیاز به پیشنهاد شغلی یا هرگونه گواهینامه مربوط به اشتغال در آمریکا
  • عدم نیاز به افشای میزان خالص دارایی های سرمایه گذار در تمام دنیا
  • عدم نیاز به درگیری و حضور خارج از تحمل متقاضی در پروسه اپلای کردن برای ویزا

2+
  • نکته بسیار مهم

    مخاطبین محترم IIL توجه داشته باشند که کلیه برنامه های مهاجرتی که در مورد آمریکا  به شکل پکیج کامل خدماتی در مجموعه ما ارائه می گردد و پیش نیاز همه آنها  ، برنامه دریافت پاسپورت ترکیه از طریق سرمایه گذاری (۲۵۰ هزار دلار) می باشد.

دیگر چه چیزی باید درباره ویزای EB5 آمریکا بدانید....

رسالت iiL اطلاع رسانی صحیح و دقیق است. از شما دعوت می کنیم اطلاعات تکمیلی زیر را در خصوص برنامه ویزای EB5 آمریکا از طریق سرمایه گذاری مطالعه فرمایید.

پاسخ مثبت است. کلیه اعضای خانواده متقاضی برنامه ویزای ای بی فایو آمریکا از جمله همسر قانونی وی و کلیه فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال مشمول دریافت گرین کارت آمریکا هستند.

اعضای خانواده به عنوان دارندگان گرین کارت آمریکا و اقامت دائمی می توانند به صورت قانونی در آمریکا کار کنند و یا به تحصیل بپردازند.

بله در برنامه ویزای ای بی فایو آمریکا که کی از روشهای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری است ، فرد سرمایه گذار و کلیه اعضای خانواده وی گرین کارت آمریکا را دریافت می کنند.

بله در برنامه ویزای ای بی فایو آمریکا  نه تنها فرد متقاضی اصلی ( سرمایه گذار ) کلیه اعضای خانواده وی که گرین کارت و اقامت دائم آمریکا را دریافت کرده اند می توانند در این کشور به هر اشتغالی که بخواهند مشغول شوند.

بله همانطور که اشاره کردیم در برنامه  ویزای ای بی فایو آمریکا بعد از دریافت گرین کارت و اقامت دائم آمریکا شما و کلیه اعضای خانواده می توانید به هر اشتغالی که صلاح می دانید مشغول شوید یا اینکه در هر جای آمریکا و در هر مقطعی آزادانه تحصیل کنید.

مشاوره حقوقی و مهاجرتی آنلاین

مجموعه iiL اطلاع اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است.

برای ورود به سامانه مشاوره مهاجرت روی دکمه زیر کلیک کنید:

دکمه بازگشت به بالا