ابرازهای کاربردی مهاجرت و اقامت آی آی ال

وکلای مهاجرت ایران ( آی آی ال) همواره تلاش نموده است تا با طراحی و تدوین ابزارهای کاربردی و راهگشا در زمینه مهاجرت و اقامت به متقاضیان این عرصه خدمت رسانی کند و گرهی از کار ایشان بگشاید. شما عزیزان در این بخش می توانید به کلیه ابزارهای کاربردی مهاجرت در وبسایت آی آی ال دسترسی داشته باشید.

خالی از لطفا نیست که بگوییم راه اندازی و به روز نگه داشتن این ابزارها حاصل زحمات شبانه روزی همکاران ما در مجموعه بزرگ وکلای مهاجرت ایران است. چه در بخش فرمهای ارزیابی مهاجرت و چه در بخش محاسبه و اعلام زمانهای امور اداری مهاجرت به کشورهای مختلف و …. همکاران ما ( عزیزان کادر حقوقی و دوستان کادر اداری موسسه) در تلاش هستند تا همواره به روز ترین و مستند ترین اطلاعات را به شما عزیزان ارائه نمایند.

امید است زحمات دلسوزانه همکاران ما مفید فایده واقع گردد و شما دوستان ارجمند بتوانید با این ابزارهای به بهترین شکل ممکن پروسه جابجایی و مهاجرت خود را مدیریت نموده و امور را برنامه ریزی کنید.

ابزارهای مهاجرتی وکلای مهاجرت ایران آی آی ال

زمان رسیدگی به Application کانادا

زمان رسیدگی به Application کانادا

با کمک این ابزار کاربردی در وبسایت آی آی ال می توانید زمان تقریبی کلیه درخواستهایی که به سازمان مهاجرت و پناهندگی کانادا تقدیم می شود را مشاهده کنید. ابزار محاسبه زمان رسیدگی به Application کانادا حاصل زحمات شبانه روزی همکاران ما در واحد مهاجرت به کانادا است.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا

خیلی ها این سوال را می پرسند : آیا می توانم به کانادا مهاجرت کنم ؟ کدام مسیر برای من راحت تر است ؟ کدام برنامه مهاجرتی سریع تر مرا به هدفم می رساند ؟ ما برای پاسخگویی به همه این سوالات ، پیشنهاد می کنیم فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا را تکمیل کنید و برای ما بفرستید. ما در موضعی بی طرف و با دیدی واقع بینانه بهترین انتخاب و گزینه شما و طریق دستیابی به آن را به شما معرفی می کنیم.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به اروپا

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به اروپا

 آیا می توانم به اروپا مهاجرت کنم ؟ کدام مسیر برای من راحت تر است ؟ کدام برنامه مهاجرتی سریع تر مرا به هدفم می رساند ؟ ما برای پاسخگویی به همه این سوالات ، پیشنهاد می کنیم فرم ارزیابی مهاجرت به اروپا را تکمیل کنید و برای ما بفرستید. ما در موضعی بی طرف و با دیدی واقع بینانه بهترین انتخاب و گزینه شما و طریق دستیابی به آن را به شما معرفی می کنیم.

وکلای مهاجرت ایران ، تخصصی ترین مرجع مهاجرت کشور و خاور میانه

همیشه و همیشه جای یک مرجع تخصصی مهاجرت در کشور ما خالی بوده است. یک مجموعه کاملا سازمان یافته و تخصصی که صادقانه و حرفه ای پاسخگوس نیازهای اقامتی و مهاجرتی هموطنان عزیز باشد. اما اکنون با حضور وکلای مهاجرت ایران ( آی آی ال) این نگرانی ها پایان یافته است. مفتخریم به عنوان تخصصی ترین مرجع مهاجرت کشور و خاور میانه در خدمت هموطنان عزیز باشیم.

دکمه بازگشت به بالا