زمان مهاجرت به کانادا ابزارهای مهاجرتی آی آی ال ، زمان رسیدگی به درخواستهای کانادا ، ویزای کانادا چقدر طول می کشد ، ویزای کانادا چقدر زمان می برد ، زمان صدور ویزای کانادا

ما شما را در خصوص مهاجرت به کانادا رایگان ارزیابی می کنیم

به صفحه « محاسبه زمان مهاجرت به کانادا » خوش آمدید! با کمک این ابزار کاربردی در وبسایت آی آی ال می توانید زمان تقریبی کلیه درخواستهایی که به سازمان مهاجرت و پناهندگی کانادا تقدیم می شود را مشاهده کنید. ابزار محاسبه زمان رسیدگی به Application کانادا حاصل زحمات شبانه روزی همکاران ما در واحد مهاجرت به کانادا است. جمع آوری و تدوین این اطلاعات زمان زیادی را به خود اختصاص داده است.

نکته مهم محاسبه زمان مهاجرت به کانادا

توجه داشته باشید که موارد مندرج در محاسبه زمان مهاجرت به کانادا تقریبی است و مستقیما از وبسایت سازمان مهاجرت و پناهندگی کانادا استخراج شده است. همکاران ما تلاش می کنند اطلاعات را با توجه به آخرین آپدیت های درج شده در سایت سازمان مهاجرت و پناهندگی کانادا بروز رسانی کنند تا شما بتوانید برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید.

همچنین شایان ذکر است که متاسفانه کانادا در کشور ما سفارت فعال ندارد و کلیه اقدامات، مراجعات و درخواست ها باید در سفارت کانادا در ترکیه انجام شود. در پست نشانی سفارت کانادا در ترکیه می توانید در خصوص این مرجع اطلاعات کافی بدست آورید. امید است این ابزار مفید واقع گردد.

  • نکته مفید

    زمانهای اعلام شده در این ابزار مهاجرتی مطابق اعلام رسمی سازمان مهاجرت و پناهندگی کانادا تنظیم شده و به صورت مرتب بروز رسانی می گردد.

لطفا برنامه مهاجرتی خود را انتخاب کنید ...

ما بر اساس آخرین آپدیت های سازمان مهاجرت و پناهندگی کانادا زمان تقریبی رسیدگی به این درخواست را به شما اعلام می کنیم. این موضوع برنامه ریزی را برای شما راحت تر می کند.

[wpforms id=”3356″]

دکمه بازگشت به بالا