فریب تبلیغات خرید ملک در ترکیه را نخورید!

شاید از خودتان بپرسید که فریبهای تبلیغاتی خرید ملک در ترکیه چه می تواند باشد. اصلا منظور ما از این بحث چیست. فریبهای تبلیغاتی خرید ملک در ترکیه عمدتا از طریق رسانه ها اتفاق می افتد. از نظر ما وکلا وعده های غیر واقعی و دور از ذهن سلیم و همچنین پروموشن ها و امتیازات دور از منطق می تواند از جمله فریبهای تبلیغاتی در حوزه خرید ملک باشد.

در این بحث ما به آن دسته از فریبهای تبلیغاتی خرید ملک در ترکیه که غیر واقعی هستند و در حقیقت وعده سر خرمن عنوان می گیرند کاری نداریم چون تکلیف آنها مشخص است و نباید به آنها تن داد. در این بحث می خواهیم به پروموشن ها و امتیازات دور از منطق اشاره کنیم.

کسانی که قصد خرید آپارتمان در استانبول را دارند در تبلیغات می بینند که شرکت مذکور عنوان می کنند که هزینه بلیط سفر شما به ترکیه و همچنین هزینه اقامت شما را نیز تامین می کنند ! این روزها یک سفر معمولی به ترکیه بین ۸ تا ۱۰ میلیون تومان هزینه دارد. واقعا چرا باید یک شرکت ساختمانی یا بنگاه املاک خرج سفر شما به ترکیه را بدهد؟ اینجاست که بحث فریبهای تبلیغاتی خرید ملک در ترکیه پیش می آید!‌ باید هوشیار بود. این فریبها صرفا به خاطر افزایش فروش نیست بله اهداف و نیت های دیگری را نیز به همراه دارد.

در ادامه به توضیح بیشتر موارد خطرناکی که ممکن است از این فریب ها حاصل شوند پرداخته ایم. شما عزیزان می توانید پادکست کامل این موضوع را به بیان آقای محمد مسعودی وکیل پایه یک دادگستری بشنوید

اقامت اروپا
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا